Kurumsal

Bizler Turent Filo olarak; güçlü sermaye yapımız ve kurumsal filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak filo kiralama alanında sektörün öncü markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Butik hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek, 20 yıllık tecrübesi ile Turent Filo, yurt çapındaki müşterilerine garantili ve 7×24, kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Başarımızın ancak müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülebileceğine inanıyor, bu misyon doğrultusunda dünya standartlarında uzun dönem operasyonel araç ve filo kiralama hizmeti veriyoruz.

Sizlerin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve birikimini sizlerle paylaşacak olan uzman bir kadroyla, sizin için doğru operasyonu belirleyip, ihtiyacınız olan çözümü sunmak için hazırız.

Kurumsal Araç Kiralama Kurumsal
Kurumsal Araç Kiralama

Yine aynı amaçla sizleri bir müşteriden çok kurumsal bir partner olarak görüyoruz. Kurumunuzun karlılığını ve etkinliğini arttıracak akılcı çözüm önerileriyle yaklaşmanın çıkış noktası olduğunu biliyor ve bu prensiple sektörde farklılık yaratacağımıza inanıyoruz. Turent Filo, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlamayı hedeflemektedir. Araçlarınızı Turent Filo‘dan kiraladığınızda, düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır.

Bugüne kadar bize verdiğiniz destek ve güveniniz için teşekkür ederiz. Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?