Hakkımızda

“Yolunuz daima açık ve güvenli olsun…”


Bizler Turent Filo A.Ş. olarak; güçlü sermaye yapımız ve kurumsal filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak filo kiralama alanında sektörün öncü markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Butik hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek, 20 yıllık tecrübesi ile Turent Filo A.Ş., yurt çapındaki müşterilerine garantili ve 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Butik Hizmet

7/24 Destek

Prestijli Çözümler

Geniş Araç Filosu

Hakkımızda
generic Hakkımızda
generic Hakkımızda
generic Hakkımızda

Aracınız ile ilgili olarak, periyodik bakım ve onarım, hasar onarım, lastik değişim ve yol yardım hizmet taleplerinizi 7 gün / 24 saat 0 (212) 351 01 10 nolu Danışma Hattı üzerinden iletebilirsiniz.

Kurum İhtiyaçlarınızı Analiz Edelim

Kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun araç ve kiralama seçeneklerini birlikte oluşturalım.

Size En İyi Çözümleri Sunalım

Kurumunuz için analiz edilen araçlar ve paketlerle ilgili ek hizmetleri sizlere sunalım.

Eşsiz Bir Filo Deneyimi Yaşatalım

Sözleşme aşamasından sonra bakım, onarım, lastik gibi tüm operasyonel yükleri üzerinizden alalım.
Hakkımızda
generic Hakkımızda
generic Hakkımızda
generic Hakkımızda

Uzun Dönem Araç Kiralama


Başarımızın ancak müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülebileceğine inanıyor, bu misyon doğrultusunda dünya standartlarında uzun dönem operasyonel araç ve filo kiralama hizmeti veriyoruz.

Sizlerin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve birikimini sizlerle paylaşacak olan uzman bir kadroyla, sizin için doğru operasyonu belirleyip, ihtiyacınız olan çözümü sunmak için hazırız.

Yine aynı amaçla sizleri bir müşteriden çok kurumsal bir partner olarak görüyoruz. Kurumunuzun karlılığını ve etkinliğini arttıracak akılcı çözüm önerileriyle yaklaşmanın çıkış noktası olduğunu biliyor ve bu prensiple sektörde farklılık yaratacağımıza inanıyoruz. Turent Filo, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlamayı hedeflemektedir. Araçlarınızı Turent Filo‘dan kiraladığınızda, düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır.

Bugüne kadar bize verdiğiniz destek ve güveniniz için teşekkür ederiz. Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları


Filo kiralamada esnek seçeneklerle müşterilerimize maksimum hizmet deneyimi sunuyoruz

DÜRÜST VE GÜVENİLİR FİLO KİRALAMA

Bizler Turent olarak; güçlü sermaye yapımız ve filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, butik hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak filo kiralama alanında sektörün öncü markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Tüm Marka Araçlar için Talep Formu'nu doldurun, size en kısa sürede geri dönelim.

Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?