Teklif Talep Formu

Uzun Dönem Araç Kiralama Şirketi  olan Turent Filo Kiralama ile filomuzdaki geniş araç seçeneklerimiz için Filo Teklif Talep Formu’nu doldurabilir ve çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

12 aydan uzun 2. el ve sıfır filo kiralamalarınız için yanınızdayız! Dilerseniz diğer konular için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

  Firma Bilgileri

  İlgili Kişi Bilgileri

  Teklif Detayları

  Önemli Not: @gmail.com, @outlook.com, @hotmail.com, @windowslive.com, @yahoo.com, @mynet.com, @superonline.com, @yandex.com gibi ücretsiz e-posta sağlayıcı uzantılı e-posta adreslerine teklif gönderilmeyecektir.

  Turen Filo’dan uzun dönem filo kiralama hizmeti için, şirket yetkililerinin araç kiralama teklif formundaki gerekli tüm alanları eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Turent Filo yöneticileri, filo kiralama teklifi için verilen iletişim bilgileri üzerinden şirket yetkilileriyle en kısa sürede iletişime geçmektedir.

  Yapılacak görüşmeler neticesinde, şirkete araç kiralama için müşteri tarafından belirtilen süre (yıllık araç kiralama(12 aylık), 24 ay araç kiralama36 ay araç kiralama ve 48 ay araç kiralama) doğrultusunda, şirket yapısına en uygun araç modelleri seçilir. Uzun dönem araç kiralama fiyatları baz alınarak, firma yapısı gereksinimleri göz önünde bulundurularak Turen Filo tarafından en uygun teklif ve ödeme koşulları belirlenir.

  Teklif Talep Formu
  Destek Hattı
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?