Avantajlarımız

Uzun Dönem Araç Filo Kiralama avantajlarımız arasında maliyet, vergi, bütçeleme kolaylığı, finansal rahatlık gibi bir çok madde yer almaktadır. Tüm detayları size aktarmamızı isterseniz sizi arayalım, işinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturalım.

Filo Kiralama uzmanlık gerektiren bir iştir, Turent Filo avantajlı seçenekleri ile kurumların yanında.

1.

Maliyet ve Vergi Avantajınız Vardır Avantajlarımız

Maliyet ve Vergi Avantajınız Vardır

Araçlar uygun koşullarda satın alındığından uygun bütçeli kiralama maliyetleri ortaya çıkar. Aylık kira bedelleri gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirilebilir.

Kiralama faturasındaki KDV indirim konusu yapılabilir.

2.

Finansal Açıdan Rahat Edersiniz Avantajlarımız

Finansal Açıdan Rahat Edersiniz

Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinin tamamı Turent Filo tarafından üstlenilir. Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz.

Bankalardaki kredi limitlerinizi yaptığınız iş için kullanabilirsiniz. Bütçeleme kolaylığı sağlar.

3.

Tüm İşlemler Çok Kolay Avantajlarımız

Tüm İşlemler Çok Kolay

Operasyonel Filo kiralamada, araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı Turent Filo tarafından yerine getirilir.

Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alınabilir.

Yazlık, kışlık lastik değişimi ve saklaması Turent Filo’nun anlaşmalı firmaları tarafından ücretsiz olarak yapılır.

4.

Zaman Kaybınız Yok Avantajlarımız

Zaman Kaybınız Yok

Kasko, trafik sigortası ve MTV Turent Filo tarafından takip edilir ve ödenir. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz.

5.

Servis ve Bakım Bizden Avantajlarımız

Servis ve Bakım Bizden

Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Ayrıca talep edildiği takdirde lastik saklama hizmeti alınabilir.

Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.

Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.

Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?